PRIVATUMO POLITIKA

1. Pirkėjas, užsakydamas prekes, turi nurodyti prekių užsakymui būtinus Pirkėjo asmens duomenis: vardą, pavardę, prekių pristatymo adresą, telefono numerį ir el. pašto adresą (toliau – Asmens duomenys).

2. Privatumo politika apibrėžia pagrindinius Asmens duomenų rinkimo ir naudojimo principus bei tvarką. Privatumo politika yra sudėtine ir neatskiriama Taisyklių dalis.

3. Pardavėjas turi teisę stebėti www.skinglow.lt svetainės lankomumą ir analizuoti gautą statistinę ir kitą susijusią informaciją, įskaitant savanoriškai pateiktus Asmens duomenis, bei naudoti šią informaciją vidinei el. parduotuvės analizei, Pirkėjo informavimui, prekių asortimento ir paslaugų kokybės gerinimui.

4. Pardavėjas turi teisę el. parduotuvėje naudoti slapukus (angl. „cookies“). Slapukai – tai mažos rinkmenos, siunčiamos į Pirkėjo naršyklę ir saugomos Pirkėjo kompiuteryje, telefone ar kitame įrenginyje. Jų tikslas ‒ padėti interneto svetainei prisiminti Pirkėjo veiksmus praeityje. Naudodamasis el. parduotuve Pirkėjas patvirtina, kad sutinka ir leidžia Pardavėjui į Pirkėjo įrenginį (kompiuterį, telefoną, planšetę) įrašyti slapukus. Pirkėjas savo naršyklės programinės įrangos pagalba bet kuriuo metu gali blokuoti slapukų naudojimą ir pašalinti įrašytus slapukus.

5. Pardavėjas turi teisę rinkti ir apdoroti Asmens duomenis, kuriuos Pirkėjas pateikė Pardavėjui, ir, esant būtinybei, atskleisti juos tretiesiems asmenims, kai ir kiek tai būtina užsakymo įvykdymui, duomenų tvarkymui arba Pardavėjo veiklos planavimui ir analizei. Pardavėjas taip pat turi teisę naudoti Asmens duomenis reklamos ir informacijos pateikimo Pirkėjui tikslais Pardavėjo veiklos ribose.

6. Pirkėjas, sutikdamas, kad Asmens duomenys būtų tvarkomi prekių ir paslaugų pardavimo el. parduotuvėje tikslu, taip pat sutinka, kad Pirkėjo nurodytu el. pašto adresu ir telefono numeriu būtų siunčiami informaciniai pranešimai, būtini prekių užsakymui įvykdyti.

7. Pirkėjas patvirtina, kad jis turėjo galimybę susipažinti su Asmens duomenų tvarkymo sąlygomis bei turi šias teises:

7.1. susipažinti su savo duomenimis bei reikalauti ištaisyti neteisingus ir netikslius asmens duomenis;

7.2. nesutikti, kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais;

7.3. uždrausti jo asmens duomenų rinkimą ir apdorojimą, išskyrus atvejus, kai tai būtina reikalavimų, kylančių iš Sutarties, įvykdymui ir prekių ar paslaugų užsakymo įvykdymui.

8. El. parduotuvė automatiškai nerenka jokios Pirkėjo asmeninės informacijos.

9. Pardavėjas saugo faktinius duomenis apie Pirkėjo prekių užsakymus bei Asmens duomenis, kuriuos Pirkėjas gali peržiūrėti, prisijungęs prie savo el. parduotuvėje sukurtos paskyros.

10. Tuo atveju, jei Pirkėjas turi nusiskundimų ar klausimų dėl duomenų apsaugos, Pirkėjas gali kreiptis į Valstybinę duomenų apsaugos inspekciją (L. Sapiegos g. 17, 10312 Vilnius, el. paštas ada@ada.lt, tel. 8 5 271 28 04, internetinė svetainė www.vdai.lrv.lt).