PRISTATYMO SĄLYGOS

Kokybišką, greitą ir patikimą jūsų užsakymo pristatymą užtikrina mūsų partneriai DPDSiuntinio pristatymo kaina priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo. Siuntinio pristatymas per kurjerį jūsų pasirinktu adresu – €3,50 arba siuntinio pristatymas iki jūsų pasirinkto paštomato – €2,00.


Siuntos klientams išsiunčiamos per 1-2 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo. Siuntos pristatymo laikas priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo ir kurjerio nurodyto termino.


Dėmesio: galimas prekių atsiėmimas tą pačią dieną Vilniuje, Užupyje. Pasirinkus šį būdą dėl atsiėmimo susisieksime asmeniškai.


Pristatymas vykdomas pirkėjo nurodytu adresu ar paštomato adresu visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją). Klaidingai nurodžius pristatymo vietą ar kontaktinius duomenis, pristatymas gali vėluoti.


Dėl prekių pristatymo į Kuršių Neriją ar už Lietuvos ribų prašome susisiekti el. paštu info@skinglow.lt


Dėl COVID-19 pandemijos ir karantino bei esant dideliam siuntų srautui siuntų pristatymas gali vėluoti. Apie tikslų siuntos pristatymo terminą jus informuos mūsų partneriai DPD.


Priimdami siuntinį iš DPD kurjerio ar pasiimdami jį paštomate, patikrinkite ar nėra pažeista pakuotė ir/ar prekės. Jei taip atsitiko, pažymėkite tai gavimo dokumente ir informuokite mus el. paštu info@skinglow.lt per 3 kalendorines dienas. 


Saugų atsiskaitymą užtikrina:

Pristatymu rūpinasi: